ביטוח סיעודי

צרו איתנו קשר

ביטוח סיעודי

רבים סבורים כי ביטוח סיעודי הוא נחלתם של אנשים מבוגרים וקשישים, אך לא כך הדבר, כיוון שמקרה סיעודי יכול חלילה לקרות בכל גיל עקב תאונה מחלה וכו'. 'שלם סוכנות לביטוח' מתאימה לכל מבוטח ביטוח סיעודי בהתאמה אישית, על מנת לשמור על רמת החיים במקרה סיעודי, ולהבטיח שקט נפשי וכלכלי. 

החשיבות של ביטוח סיעודי

ביטוח סיעודי כשמו כן הוא, ומעניק כיסוי כספי למימון טיפול סיעודי באמצעות מטפל או מוסד סיעודי ייעודי. ידוע כי עלויות הטיפול באדם סיעודי גבוהות במיוחד ויכולות להגיע לעשרות אלפי שקלים בחודש בודד, כאשר ההגדרה של אדם סיעודי היא אדם שאינו יכול לתפקד בכוחות עצמו כמו להתלבש, לאכול, להתרחץ ולשלוט על סוגרים.

הפיצוי הכספי לעלויות הטיפול הסיעודי משמש כעוגן איתן במקרה זה, ולכן רכישת ביטוח סיעודי עוד בגיל צעיר תאפשר לכם להיות בראש שקט.

יש לי דרך קופת חולים, למה לי לרכוש ביטוח פרטי?

קופות החולים מעניקות כיסוי סיעודי, אך הוא מוגבל בזמן (לרוב ל-5 שנים בלבד). מלבד זאת, לרוב הנו כרוך בהשתתפויות עצמיות גבוהה ואינו מכסה את מלוא ההוצאות הדרושות לטיפול באדם סיעודי, אשר עשויות להגיע לאלפי שקלים בחודש. ביטוח פרטי מעניק מעטפת מלאה למקרה סיעודי, הוא אינו מוגבל בזמן וניתן לשליטה מלאה על ידי המבוטח, כך שניתן מראש לבחור את סכום הכיסוי ותנאי הפוליסה הרצויים.

אנו ב'שלם סוכנות לביטוח' מזמינים אתכם לפגישה אישית עם סוכן ביטוח, על מנת שנוכל לבחון תוכניות ואלטרנטיבות שונות ולהתאים עבורכם ביטוח סיעודי בהתאמה אישית. ברגעים החשובים באמת, נהיה לצידכם כעוגן איתן להחלטה הטובה ביותר. 

ליצירת קשר >>>

Open chat
דילוג לתוכן