ביטוח נסיעות לחו"ל

צרו איתנו קשר

ביטוח נסיעות לחו"ל

רגע לפני שנשמע את צמד המילים "ארזתם לבד?", עלינו לרכוש ביטוח נסיעות לחו"ל שיאפשר לנו לקבל כיסוי מלא לטיפול רפואי בעת שהותנו בחו"ל. 'שלם סוכנות לביטוח' איתכם רגע לפני הטיסה, ומתאימה למבוטחים ביטוח נסיעות לחו"ל בהתאמה אישית, כך שתוכלו לטוס בראש שקט ליעד.

החשיבות של ביטוח נסיעות לחו"ל

ביטוח נסיעות לחו"ל הוא אחד הביטוחים החיוניים, הרי כאשר אנו עוזבים את הארץ הביטוח הממשלתי הקיים והביטוח הפרטי אינם פעילים. הביטוח הכרחי מאוד גם לנסיעות קצרות, שהרי עלות טיפול רפואי ואפילו טיפול במרפאה או מרשם יכולים להסתכם באלפי שקלים, וגם אם מדובר על טיפול קצר. כאשר מדובר על אשפוז, חילוץ, הטסה לארץ וכו', העלויות יכולות להגיע למאות אלפי שקלים. 

רק ביטוח נסיעות לחו"ל יכול לספק לכם כיסוי רפואי מלא בעת שהותכם בחו"ל, ולכן חשוב לא רק לרכוש ביטוח, אלא לרכוש כיסוי מקסימלי. ביטוח נסיעות לחו"ל מכסה הוצאות רפואיות, אשפוז, תרופות, ביקור במרפאה, הטסה במקרה של תאונה ועוד. ישנה אפשרות לתוספת חילוץ, ביטוח כבודה, ביטוח ציוד מסוים ועוד. 

היתרונות ברכישת ביטוח נסיעות לחו"ל ב 'שלם סוכנות לביטוח':

  • סוכן ביטוח יתכנן עבורכם פוליסה עם הכיסויים המקסימליים הנחוצים לנסיעה. 
  • אפשרות לרכישת פוליסות למטיילים, תרמילאים, תוספת לספורט אתגרי ועוד.  
  • זמינות מלאה של צוות הסוכנות גם מחו"ל. 
  • טיפול יעיל ומהיר בתביעות. 

"שלם סוכנות לביטוח" מזמינה  אתכם  לרכוש ביטוח נסיעות לחו"ל ישירות דרך האתר ולהצטרף אל אלפי לקוחות בשנה המבוטחים דרכנו ונהנים ממחירים אטרקטיביים עם אחת מהחברות המוצעות מטה
ליצירת קשר >>>

 

Open chat
דילוג לתוכן