ביטוח חיים

צרו איתנו קשר

ביטוח חיים

'שלם סוכנות לביטוח' מתאימה לכל מבוטח ביטוח חיים בהתאמה אישית על פי גיל, מצבו המשפחתי וסכום הפיצוי הרצוי. ביטוח חיים הוא הכיסוי הטוב ביותר במקרה של חלילה פטירה, ומעניק למוטבים הזדמנות לשמור על רמת חייהם הכלכלית באמצעות פיצוי כספי שהוגדר מראש. 

באופן טבעי קשה לחשוב על החיים שאחרי, אך כדאי לדעת שביטוח חיים מאפשר לנו לדאוג ליקירנו כאשר לא נהיה כאן, הרי כל סכום כסף יוכל להיות לעזר במקרה זה. אומנם סכומים של מיליון שקלים ויותר נשמעים גבוהים, אך אם נסתכל לטווח ארוך, נגלה כי מדובר בסכום המתאים לשמירה על רמת חיים סטנדרטית. 

סוגי ביטוחי חיים

ביטוח חיים (ריסק) – מעניק פיצוי כספי למוטבים במקרה של חלילה מוות, על פי סכום הפיצוי שנקבע מראש בתנאי הפוליסה. 

ביטוח חיים כולל חיסכון לגיל פרישה – זהו ביטוח חיים שבו קיים מרכיב חיסכון, המאפשר לשמור על רמה כלכלית גם לאחר הפרישה. 

האם ישנן הטבות מס בביטוחי חיים?

וודאי. הסכום שישולם למוטבים יהיה פטור ממס, וזאת בשונה מקצבאות אחרות כמו קרן פנסיה. בנוסף, עצמאים יקבלו 25% זיכוי שנתי בגין עלות ביטוח חיים.  

דווקא עכשיו נהנים מהוזלת הביטוח…

הרפורמה החדשה גרמה להוזלת מחירי ביטוחי חיים בכ- 30%, מכיוון שהתעריפים היו מבוססים על נתוני תמותה משנת 2005, אלא שמאז תוחלת החיים עלתה, ולכן תעריפי הביטוח צנחו. 

אנו ב'שלם סוכנות לביטוח' מזמינים אתכם לפגישה אישית עם סוכן ביטוח, על מנת שנוכל לבחון תוכניות ואלטרנטיבות שונות ולהתאים עבורכם ביטוח חיים בהתאמה אישית. ברגעים החשובים באמת, נהיה לצידכם כעוגן איתן להחלטה הטובה ביותר. 

ליצירת קשר >>>

Open chat
דילוג לתוכן